top of page

19 березня 2021 року на базі Донбаського державного коледжу технологій та управління за підтримки ГО "Сучасна орієнтація" відбулася ІІ Регіональна науково-практична конференція "У світі геотехнологій та педагогічних новацій (до 300-річчя відкриття покладів вугілля на Донбасі)".

Збірник містить тези доповідей студентів та викладачів закладів освіти Донецького регіону – Донбаського державного коледжу технологій та управління, Лисичанського державного гірничо-індустріального коледжу, Курахівської філії Дніпровського державного технікуму енергетичних та інформаційних технологій, ДВНЗ «Слов’янський коледж транспортної інфраструктури».

Дослідницькі роботи, що представлені в збірнику матеріалів, присвячені осмисленню найбільш важливих наукових, краєзнавчих, історичних, екологічних, літературознавчих, освітніх проблем сучасності, окресленню перспектив їх вирішення, розробці стратегій подальшого розвитку наукового та освітнього потенціалу у світовому, національному та регіональному контексті.

Ознайомитись з електронною версією збірника тез Ви можете на Facebook сторінках

 

ДонДКТУ

Dondktu LIVE

або за Посиланням

Донбаський державний коледж технологій та управління продовжує впровадження дистанційних технологій. Так, 28 та 29 червня 2020 року, викладачі коледжу звітували щодо результатів своєї роботи з обдарованими студентами в онлайн-форматі. У якості експерименту, викладачка іноземної мови циклової комісії гуманітарних дисциплін Павлова Г.В. виказала бажання представити свій звіт у якості відео-конференції за допомогою програми ZOOM. Навчально-методичний кабінет й надалі сприятиме розвитку дистанційної форми звітності у зв'язку з продовженням адаптивного карантину.

З повною версією відео-звіту Ви можете ознайомитись на офіційній сторінці НМК ДонДКТУ у YouTube

 

 

 

 

 

 

09 червня в межах третьої секції онлайн-конференції ДонДКТУ "Психологічна підготовка викладача до міжособистісної взаємодії зі студентами" відбувся виступ викладача коледжу Павлової Г.В. Обговорення було присвячене ефекту психологічного захисту та його ролі у процесах навчання та виховання студентів коледжу.

З повною версією засідання третьої секції Ви можете ознайомитись за посиланням на офіційній сторінці Навчально-методичного кабінету у YouTube.

 

МОН України зазначає, що термін «дуальна система» (від лат. dualis – подвійний) був введений у педагогічну термінологію в середині 60-х років минулого століття у ФРН – як нова, більш гнучка форма організації професійного навчання. Дуальність як методологічна характеристика професійної освіти передбачає узгоджену взаємодію освітньої та виробничої сфери з підготовки кваліфікованих кадрів певного профілю в рамках організаційно-відмінних форм навчання.

Основне завдання упровадження елементів дуальної форми навчання – усунути основні недоліки традиційних форм і методів навчання майбутніх кваліфікованих робітників, подолати розрив між теорією і практикою, освітою й виробництвом, та підвищити якість підготовки кваліфікованих кадрів із урахуванням вимог роботодавців у рамках нових організаційно-відмінних форм навчання.

Кампанія ДТЕК «Донецькі електромережі» починає творчу співпрацю зі студентами Донбаського державного коледжу технологій та управління за дуальною формою навчання. Для студентів – це гарантована можливість вчитись, отримувати зарплатню та мати гарантоване робоче місце в кампанії ДТЕК після отримання диплому за спеціальністю 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка».

Подробиці - на сторінках НМК у YouTube та Facebook

 

 

01 червня в межах другого засідання онлайн-конференції ДонДКТУ «Психологічна підготовка викладача до міжособистісної взаємодії зі студентами» відбувся виступ викладача коледжу Литовченко Ю.А. Обговорення було присвячене методу активного соціально-психологічного навчання Т.Яценко, а саме ефективності використання індивідуальних та групових форм соціально-психологічної взаємодії, рольових ігор тощо у навчально-виховному процесі. Наголошено на можливості практичного застосування даного методу у практичній діяльності. Окреслено, як у нашому коледжі відбувається впровадження методу Т.Яценко.

З повною версією засідання першої секції Ви можете ознайомитись за посиланням на офіційній сторінці Навчально-методичного кабінету у YouTube:

Або сторінці НМК у Facebook

 

 

25 травня в межах першого засідання секції "Феномен "Психологічного захисту" студента та його вплив на навчально-виховний процес" онлайн-конференції «Психологічна підготовка викладача до міжособистісної взаємодії зі студентами» відбувся виступ викладача ДонДКТУ Гусєвої Н.В. Дослідження феномена психологічного захисту (що є актуальним й при дистанційній формі навчання)  було метою пропонованої дискусії завідувачем НМК. Під час виступу та подальшого обговорення було висвітлено питання впливу психологічного захисту на академічну та міжособистісну діяльність студента.

З повною версією засідання першої секції Ви можете ознайомитись за посиланням на офіційній сторінці Навчально-методичного кабінету у YouTube.

 

У Донбаському державному коледжі технологій та управління під час карантину продовжується науково-дослідна робота. Так, викладачі нашого закладу взяли участь у II Міжнародній науковій конференції «Освіта і наука у мінливому світі: проблеми та перспективи розвитку», що проходила 27-28 березня 2020 року у м.Дніпро у дистанційному форматі. Пропонуємо ознайомитись з результатами наукових пошуків викладачів:

Зубарєв С.О. Загальна характеристика лідерських якостей студентів коледжу. Освіта і наука у мінливому світі: проблеми та перспективи розвитку : матеріали ІІ Міжнар. наук. конф. (м. Дніпро, 27-28 бер. 2020 р.). Дніпро, 2020. Частина 1. С. 19-21.

Слуцький Я.С. Феномен культурного шоку іноземних студентів: сутність проблеми та шляхи подолання. Освіта і наука у мінливому світі: проблеми та перспективи розвитку : матеріали ІІ Міжнар. наук. конф. (м. Дніпро, 27-28 бер. 2020 р.). Дніпро, 2020. Частина 2. С. 290-291.

Карнаухова С.П. Загальні особливості трактування поняття "культура" у науковій думці культурологів та соціологів. Освіта і наука у мінливому світі: проблеми та перспективи розвитку : матеріали ІІ Міжнар. наук. конф. (м. Дніпро, 27-28 бер. 2020 р.). Дніпро, 2020. Частина 2. С. 314-315.

Савченков С.П. Теоретичні основи організації фізкультурної освіти та практика їх застосування у коледжі. Освіта і наука у мінливому світі: проблеми та перспективи розвитку : матеріали ІІ Міжнар. наук. конф. (м. Дніпро, 27-28 бер. 2020 р.). Дніпро, 2020. Частина 1. С. 297-298.

 

 

19 березня 2020 р. у Донбаському державному коледжі технологій та управління відбулася заочна регіональна науково-практична конференція "У світі геотехнологій та педагогічних новацій", у якій прийняли участь студенти та викладачі закладів освіти Донецького регіону - Донбаського державного коледжу технологій та управління, Лисичанського державного гірничо-індустріального коледжу та Селидівського фахового політехнічного коледжу.

Дослідницькі роботи, що представлені у виданому за результатами конференції збірнику матеріалів, спрямовано на розвиток пошуково-дослідницької діяльності здобувачів освіти; узагальнення та розповсюдження педагогічних інновацій; створення умов до всебічного розвитку комунікативних компетентностей студентів спеціальності 184 «Гірництво».

Зі збірником конференції Ви можете ознайомитись за посиланням.

 

Фото конференція.png

5 березня 2020 року студент Мулявка Б.Р. (група 11ГТ-19, керівник Павлова Г.В.) та студентка Кусакіна Ю.Ю. (група УА-19(ф), керівник Слуцький Я.С.) прийняли участь у Регіональній онлайн олімпіаді з англійської мови серед студентів закладів фахової передвищої освіти Краматорсько-Слов’янського регіону

29.01.2020 р. у ДонДКТУ (40 ауд.) відбувся другий майстер-клас, присвячений правилам написання наукових статей та тез конференцій. Тематика:

 

Запобігання плагіату та правила цитування використаної літератури в основній частині наукової статті або тез конференції

 

Стандарт оформлення списку використаних джерел

Майстер-клас проводився завідувачем НМК ДонДКТУ. Захід відвідали студенти, їх наукові керівники, адміністрація коледжу.

За результатами майстер-класу створена презентація

27.11.2019 р. у ДонДКТУ (40 ауд.) відбувся перший майстер-клас, присвячений правилам написання наукових статей та тез конференцій. Тематика: 

Структура наукової статті. Частина 1 (формулювання назви, написання анотації, визначення ключових слів та мети, індекс УДК)

 

Структура наукової статті. Частина 2 (вступ, основна частина (загальні вимоги до структурних елементів), висновки)

Майстер-клас проводився завідувачем НМК ДонДКТУ. Захід відвідали студенти, їх наукові керівники, адміністрація коледжу.

За результатами майстер-класу створена презентація

bottom of page